Kingston Technology FURY Renegade G5 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Náhodné čtení (4 KB)
2200000 IOPS
Typ paměti
3D TLC
Rozhraní
PCI Express 5.0
Náhodný zápis (4 KB)
2150000 IOPS
NVMe
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost čtení
14200 MB/s
Rychlost zápisu
11000 MB/s
Externí mezipaměť DDR
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Příkon
Maximální spotřeba energie
6,6 W
Hmotnost a rozměry
Výška
2,3 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
7,3 g
Šířka
22 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
17,5 mm
Hmotnost včetně balení
32 g
Výška balení
128,5 mm
Šířka balení
72,4 mm
Provozní podmínky
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Šířka balení
139,7 mm
Výška balení
184,2 mm
Délka vnějšího kartonu
222,2 mm
Množství na kartonové balení
20 kusů
Váha hlavního obalu
811,91 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 740617349481 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
