Kingston Technology FURY Beast paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MT/s
Kód: PAMKINDR40971
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Čas cyklu řady
45,75 ns
Přenosová rychlost dat paměti
3200 MT/s
Aktivní čas řady
32 ns
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Komponent pro
PC
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.2 V
Olověná povrchová úprava
Zlato
Typ chlazení
Chladič
Typ vnitřní paměti
DDR4
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
CAS latence
16
Modulová konfigurace
1024M x 64
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
34,1 mm
Šířka
7,2 mm
Hmotnost
68,34 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
14 mm
Šířka balení
95,2 mm
Hmotnost včetně balení
96,69 g
Výška balení
171,4 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.093 kg |
| EAN: | 740617319903 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 14 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
