Kingston Technology FURY Beast 32 GB 5200 MT/s DDR5 CL40 DIMM Black
Kód: PAMKINDR50013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
40
Aktivní čas řady
32 ns
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC na desce
Ano
Napětí paměti
1.25 V
Typ chlazení
Chladič
Formát paměti
288-pin DIMM
Modulová konfigurace
4096M x 64
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Komponent pro
PC
Přenosová rychlost dat paměti
5200 MT/s
Olověná povrchová úprava
Zlato
Čas cyklu řady
48 ns
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
Standard JEDEC
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Hmotnost a rozměry
Hloubka
133,3 mm
Výška
34,9 mm
Hmotnost
34,59 g
Šířka
6,62 mm
Údaje o balení
Šířka balení
57,1 mm
Hloubka balení
14 mm
Hmotnost včetně balení
54,1 g
Výška balení
171,4 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617326543 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 57 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
