Kingston Technology FURY 64GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM (Sada 2 ks) Impact PnP
Kód: PAMKINSOO0225
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
CAS latence
40
ECC
Ne
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Vnitřní paměť
64 GB
Komponent pro
Laptop
Typ vnitřní paměti
DDR5
Napětí paměti
1.1
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Čas cyklu řady
48 ns
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
Aktivní čas řady
28,56 ns
Olověná povrchová úprava
Zlato
SPD profil
Ano
Standard JEDEC
Ano
Modulová konfigurace
4096M x 64
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Hmotnost
20 g
Hloubka
69,6 mm
Šířka
3,8 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
14 mm
Hmotnost včetně balení
46,21 g
Šířka balení
95,2 mm
Výška balení
171,4 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 740617331646 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
