Kingston Technology FURY 16 GB 3600 MT/s DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 Renegade Black
Kód: PAMKINDR40928
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standard JEDEC
Ano
Olověná povrchová úprava
Zlato
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Čas cyklu řady
45,75 ns
Aktivní čas řady
32 ns
SPD profil
Ano
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Typ chlazení
Chladič
Přenosová rychlost dat paměti
3600 MT/s
Typ vnitřní paměti
DDR4
Napětí paměti
1.35 V
ECC
Ne
Komponent pro
PC
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Modulová konfigurace
2048M x 64
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
CAS latence
16
Formát paměti
288-pin DIMM
Vnitřní paměť
16 GB
Hmotnost a rozměry
Výška
42 mm
Šířka
8,29 mm
Hmotnost
41,43 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
97,29 g
Hloubka balení
16 mm
Výška balení
171,4 mm
Šířka balení
129,5 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617337846 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
