Kingston Technology DataTraveler SE9 G3 USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zlato
Kód: PAMKINFLD0428
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Formát
Bez krytky
Základní materiál
Kov
Barva
Zlato
Kroužek na klíče
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
12,2 mm
Hloubka
39 mm
Výška
4,6 mm
Hmotnost
15,18 g
Údaje o balení
Hloubka balení
5,6 mm
Hmotnost včetně balení
429,96 g
Výška balení
114,3 mm
Šířka balení
101,6 mm
Typ balení
Závěsný obal
Výkon
Rychlost zápisu
100 MB/s
Kapacita
512 GB
Rychlost čtení
220 MB/s
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
120,7 mm
Váha hlavního obalu
429,96 g
Množství na kartonové balení
25 kusů
Výška balení
94 mm
Šířka balení
114,3 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte přístroj vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617341324 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 102 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11, 10, MacOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
