Kingston Technology A400 240 GB 2.5" Serial ATA III TLC
Kód: DSSKINS250064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
TLC
Kapacita disku SSD
240 GB
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Rychlost čtení
500 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Rychlost zápisu
350 MB/s
NVMe
Ne
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
2.5"
Příkon
Spotřeba energie (průměrná)
0,279 W
Spotřeba energie (psaní)
1,535 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,195 W
Maximální spotřeba energie
0,642 W
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Šířka
69,8 mm
Hloubka
100,1 mm
Hmotnost
41 g
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Výška balení
184,2 mm
Hmotnost včetně balení
63,2 g
Hloubka balení
9,14 mm
Šířka balení
129,5 mm
Další charakteristiky
Barva
Černá
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Váha hlavního obalu
709,98 g
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Kód harmonizovaného systému
84717070
Šířka balení
135,9 mm
Výška balení
69,8 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 740617261219 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 30 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Certifikace: | CE, FCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
