Kingston Technology 1000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000
Kód: DIAKINZEW0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1 x64
Základní materiál
Kov, Plast
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.14 Mojave
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
69,5 mm
Výška
13,5 mm
Šířka
32,6 mm
Hmotnost
58,3 g
Údaje o balení
Hloubka balení
41,4 mm
Šířka balení
111,2 mm
Hmotnost včetně balení
120,47 g
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB typu C
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologie Thunderbolt
Ne
Logistická data
Váha hlavního obalu
2,88 kg
Kód harmonizovaného systému
84717070
Množství na kartonové balení
20 kusů
Délka vnějšího kartonu
469,9 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit.
Disk SSD
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Typ paměti
3D NAND
Rychlost čtení
2000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617321340 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
