Kingston Fury Beast DDR5 2x16GB 5200Mhz CL40
Kód: PAMKINDR50004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
40
Frekvence paměti
5200 MHz
Vnitřní paměť
32 GB
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ chlazení
Chladič
Barva
Černá
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| EAN: | 740617324358 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
