Kenwood Titanium Chef Baker XL kuchyňský robot 1200 W 7 l Bílá Vestavěná stupnice
Kód: AGDKNWROK0090
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Protiskluzové nožky
Ano
Typ ovládání
Otočné
Úložný prostor pro kabel
Ano
Mlýnek na maso
Ne
Barva
Bílá
Pulzní spínač
Ano
Lis na citrusové plody
Ne
Obsah nádoby
7 l
Nástavec na mixování
Ne
Mixovací funkce
Míchání
Nastavitelná rychlost
Ano
Bezpečnostní zámek
Ne
Rotace planet
Ano
Minisekáček
Ne
Mletí kávy
Ne
Úložné místo na příslušenství
Ne
Odšťavňovač
Ne
Funkce hnětení
Ano
Vestavěná stupnice
Ano
Příkon
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
225 mm
Výška
370 mm
Hmotnost
11,5 kg
Hloubka
400 mm
Údaje o balení
Výška balení
495 mm
Šířka balení
350 mm
Hloubka balení
530 mm
Hmotnost včetně balení
12 kg
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Časovač
Ano
Obsah balení
Špachtle
Ano
Šlehač
Ano
Háky na těsto
Ano
Mísa
Ano
Kuchařka
Ne
Šlehací metličky
Ano
Včetně strouhacího disku
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Základní materiál
Kov
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.05 kg |
| EAN: | 5011423002033 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 490 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
