Kenwood KVC85.004SI mixér Stojací mixér 1200 W Nerezová ocel
Kód: AGDKNWROK0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Protiskluzové nožky
Ano
Mixovací funkce
Hnětění, Míchání, Míchání
Pulzní spínač
Ano
Rotace planet
Ano
Obsah nádoby
5 l
Časovač
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Bezpečnostní spínač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Barva
Nerezová ocel
Model
Stojací mixér
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,5 kg
Hloubka
395 mm
Výška
225 mm
Šířka
315 mm
Obsah balení
Háky na těsto
Ano
Šlehač
Ano
Špachtle
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.4 kg |
| EAN: | 5011423002026 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
