Kenwood KSC-W1200B subwoofer do auta Předinstalovaný subwoofer 300 W
Kód: MCAKNWSUB0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
272 mm
Šířka
486 mm
Výška
342 mm
Hmotnost
7,8 kg
Technické údaje
Impedance
4 ohm
Typ magnetu
Ferit
Maximální výkon
1200 W
Jmenovitý vstupní výkon
300 W
Barva
Černá
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Subwoofer
Typ skříňky
Přibalený
Citlivost subwooferu
84 dB
RMS výkon subwooferu
300 W
Impedance subwooferu
4 ohm
Typ produktu
Předinstalovaný subwoofer
Průměr membrány
30 cm
Špičkový výkon subwooferu
1200 W
Typ subwooferu
Pasivní subwoofer
Frekvenční pásmo subwooferu
38 - 300 Hz
Materiál
Materiál membrány subwooferu
Polypropylen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.76 kg |
| EAN: | 019048202116 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
