Kávovar na překapávanou kávu MOCCAMASTER KBG Select - Pastel Green 1,25 l Zelená
Kód: AGDMCMEXP0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1520 W
Automatické vypnutí po (max)
40 min
Hmotnost a rozměry
Hloubka
330 mm
Šířka
170 mm
Výška
360 mm
Hmotnost
2,8 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ne
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Funkce uchování teploty
Ano
Počet odtoků
1
Typ kávovaru
Plně automatické
Objem zásobníku vody
1,25 l
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Stolní vařič
Ano
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Typ náplně
Mletá káva
Umístění přístroje
Pracovní deska
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Nerezová ocel
Kontrolka
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Délka šňůry
1 m
Podsvětlený vypínač
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Barva
Zelená
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Více nápojů
Ne
Udržitelnost
Neobsahuje
Bisfenol A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 3.672 kg |
| EAN: | 8712072539761 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 397 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
