Indukční varná deska MPM-30-IM-09
Kód: AGDMPMPGZ0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
3500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Energetické požadavky
220 - 240 V
Vzhled
Barva
Černá
Vestavěná možnost
V jedné rovině s pracovní deskou
Materiál talíře
Tvrzené sklo
Styl
Moderní
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,7 kg
Výška
510 mm
Šířka
290 mm
Hloubka
60 mm
Údaje o balení
Šířka balení
370 mm
Hloubka balení
120 mm
Výška balení
565 mm
Hmotnost včetně balení
6,6 kg
Typ balení
Karton
Ergonomie
Jednoduché čištění
Ano
Maximální doba trvání
99 min
Pauza
Ano
Auto diagnostika
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Časovač vypnutí
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Funkce udržování teploty
Ano
Dětský zámek
Ano
Detekce pánve
Ano
Varování před horkým polem
Ano
Typ časovače
Digitální
Varná deska
Výkon varné zóny 2
2000 W
Elektronické zapalování
Ano
Počet funkcí Boost
2
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Velikost varné zóny 1 (š × h)
180 x 175 mm
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Umístění varné zóny 1
Přední strana
Výkon varné zóny 1
1500 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Počet stupňů intenzity
9
Typ ovládání trouby
Elektronické stránky
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Velikost varné zóny 2 (š × h)
180 x 175 mm
Lze kombinovat s dalšími varnými zónami
Ano
Umístění varné zóny 2
Zpět
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.225 kg |
| EAN: | 5903151018496 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 565 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
