Indukční varná deska GORENJE GI6443BSCWF
Kód: AGDGJEPGZ0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7360 W
Příkon (plyn)
0 W
Vzhled
Barva
Černá
Výkon varné zóny 3
2300 W
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Typ varné zóny 1
Střední
Umístění přístroje
Vestavěné
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Materiál povrchu
Sklokeramický
Typ varné zóny 3
Střední
Výkon varné zóny 2
2300 W
Výkon varné zóny 4
2300 W
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 4
Střední
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet plynových varných zón
0 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
2300 W
Typ varné zóny 2
Střední
Větší intenzita varné zóny 1
3000 W
Průměr varné zóny 3
210 mm
Průměr varné zóny 1
210 mm
Tvar varné zóny 4
Čtverec
Zvýšení výkonu varné zóny 4
3000 W
Šířka varné desky
59.5 cm
Průměr varné zóny 4
210 mm
Tvar varné zóny 3
Čtverec
Tvar varné zóny 2
Čtverec
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3000 W
Průměr varné zóny 2
210 mm
Tvar varné zóny 1
Čtverec
Zvýšení výkonu varné zóny 3
3000 W
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56,2 cm
Výška
54 mm
Šířka
595 mm
Hmotnost
7,8 kg
Hloubka
520 mm
Instalační výška oddílu
7 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Výkon
Funkce Boost
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Počet funkcí Boost
4
Ergonomie
Umístění ovládání
Čelní
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ časovače
Digitální
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 3838782924118 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
