Indukční varná deska ELECTROLUX CIS62450
Kód: AGDELCPGZ0228
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240/400 V
Příkon (elektřina)
7350 W
Vzhled
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Provedení
Vestavěný
Počet úrovní výkonu
9
Funkce Boost
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Délka šňůry
1,5 m
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hloubka
520 mm
Šířka
590 mm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Výkon
Detekce pánve
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Typ ovládání
Dotyk
Automatické vypnutí
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Funkce Hob²Hood
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 7333394045849 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
| Typ rámečku: | Bez rámečku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
