Indukční varná deska BOSCH PIF651HC1E
Kód: AGDBOSPGZ0265
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
7400 W
Vzhled
Výkon varné zóny 3
1600 W
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Výkon varné zóny 4
2500 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
2000 W
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Umístění přístroje
Vestavěné
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Barva
Černá
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Průměr varné zóny 2
180 mm
Šířka varné desky
60 cm
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Průměr varné zóny 4
210 mm
Výkon varné zóny 2
2000 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3100 W
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2200 W
Průměr varné zóny 1
180/280 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
3700 W
Barva kontrolního panelu
Černá
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Průměr varné zóny 3
145 mm
Větší intenzita varné zóny 1
3100 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
592 mm
Hloubka
522 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Výška
51 mm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Instalační výška oddílu
5,1 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
50 cm
Výkon
Funkce Boost
Ano
Rychlý start
Ano
Ergonomie
Časovač
Ano
Typ časovače
Digitální
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Čelní
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.6 kg |
| EAN: | 4242005394005 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
