INDUKČNÍ DESKA MPM-60-IM-15
Kód: AGDMPMPGZ0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon (elektřina)
7200 W
Vzhled
Flexibilní velikost varné zóny 1 (š × h)
390 x 190 mm
Tvar varné zóny 3
Kulaté
Šířka varné desky
59 cm
Průměr varné zóny 4
160 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2200 W
Výkon varné zóny 3
1800 W
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2200 W
Prodlužovací zóna
Ano
Tvar varné zóny 4
Kulaté
Výkon varné zóny 4
1200 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zvýšení výkonu flexibilní varné zóny 1
2200 W
Průměr varné zóny 3
180 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
1500 W
Výkon varné zóny 1
1800 W
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Počet varných zón
3 zóna/zón
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Materiál mřížky sporáku
Sklo
Barva
Černá
Materiál povrchu
Sklo
Výkon varné zóny 2
1800 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
570 mm
Šířka balení
645 mm
Šířka
590 mm
Hmotnost včetně balení
9,5 kg
Hmotnost
7,8 kg
Výška
62 mm
Výška balení
110 mm
Hloubka
520 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Ergonomie
Doba časovače
99 min
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Horní přední
Časovač
Ano
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.62 kg |
| EAN: | 5903151070883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 585 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
