HyperX KF432S20IB/16 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINSOO0206
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3200 MHz
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Vnitřní paměť
16 GB
Komponent pro
Laptop
Napětí paměti
1.2 V
Podsvícení
Ne
CAS latence
20
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,6 mm
Výška
30 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617318395 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
