HP Černá originální tonerová kazeta 207A LaserJet
Kód: TONHP-HHB0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
HP segment
Malé a střední podniky
Výtěžnost černého toneru
1350 str.
Počet černých cartridgí
1
Model
Originální
Kompatibilita značky
HP
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Tiskové barvy
Černá
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Šířka
363 mm
Výška
111 mm
Hmotnost
530 g
Šířka balení
363 mm
Hloubka
96 mm
Hloubka balení
96 mm
Hmotnost včetně balení
750 g
Výška balení
111 mm
Technické údaje
Hlavní (vnější) balení na jednu vrstvu palety (EU)
24 kusů
Další charakteristiky
Velikost palety (EU)
1100 x 790 x 1148 mm
Váha palety
244,9 kg (540 lbs)
Rozměry palety (š x h x v)
1099,8 x 985,5 x 1254,8 mm (43.3 x 38.8 x 49.4")
Tisková technologie
Laserový tisk
Rozměry palety
1100 x 986 x 1254 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84439990
Délka palety
98,6 cm
Šířka palety
111 cm
Počet na paletě
300 kusů
Hmotnost palety
245,5 g
Počet na europaletě
216 kusů
Počet krabic v jedné vrstvě na europaletě
24 kusů
Počet kartonů na vrstvu
30 kusů
Počet vrstev na paletě
10 kusů
Hmotnost europalety
182,5 g
Počet krabic na paletě
300 kusů
Výška palety
125,4 cm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu. Likvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.705 kg |
| EAN: | 193905265138 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Obsah krabice: | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
