HP 30A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Kód: EXPHP-THP0559
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Originální
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
HP segment
Firemní, Enterprise
Kompatibilita značky
HP
Tiskové barvy
Černá
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
CF230A
Výtěžnost černého toneru
1600 str.
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
108 mm
Šířka balení
358 mm
Hmotnost včetně balení
490 g
Výška balení
135 mm
Hloubka
108 mm
Šířka
358 mm
Hmotnost
270 g
Výška
135 mm
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 32,5 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 95%
Logistická data
Počet vrstev na paletě
8 kusů
Počet kartonů na vrstvu
26 kusů
Počet na paletě
208 kusů
Hmotnost europalety
96,1 kg
Počet krabic na paletě
208 kusů
Hmotnost palety
122,6 kg
Počet krabic v jedné vrstvě na europaletě
22 kusů
Šířka palety
110 cm
Výška palety
122 cm
Délka palety
94 cm
Počet na europaletě
154 kusů
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu. Likvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.462 kg |
| EAN: | 889894797452 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 108 mm |
| Šířka balení: | 358 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
| Kompatibilita: | Tonerové kazety HP 30 jsou kompatibilní se zařízeními: HP LaserJet Pro M203, M227 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
