Herní konzole SONY PLAYSTATION 5 PRO 2TB (CFI-7121)
Kód: KSLSONPS50061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Verze Bluetooth
5.1
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Úložná média
Vnitřní kapacita pro ukládání
2 TB
Ukládací médium
SSD
Typ optické jednotky
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,1 kg
Výška
388 mm
Šířka
216 mm
Hloubka
89 mm
Technické údaje
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet portů USB 2.0
2
Výkon
Barva
Černá
Platforma
PlayStation 5
Vnitřní paměť
16000 MB
Počet jader procesoru
8
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Typ vnitřní paměti
GDDR6
Model procesoru
AMD Ryzen Zen 2
Rodina grafického procesoru
AMD RDNA 2
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
16
Rodičovský zámek
Ano
Maximální rychlost obnovy
120 Hz
Takt procesoru
3,5 GHz
Typ
AMD Radeon
Zrychlení sledování paprsků
Ano
Počet ovladačů
1
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Návod k obsluze
Ano
Herní ovladač
Gamepad
Dodávané kabely
USB
Návod na použití
Ano
Počet joysticků v balení
1
Multimédia
Typ HD rozlišení
8K Ultra HD
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Zobrazovací formát
1440p
Podpora HDR
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Dodavatelské údaje
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.04 kg |
| EAN: | 711719024040 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
