Green Cell INV24 zdroj/transformátor Auto 1500 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Účel
Univerzální
Vstupní napětí
24 V
Typ napájení
Auto
Počet portů USB
1
Proud
DC-to-AC
Efektivita
85%
Výstupní napětí
230 V
Výstupní frekvence
50 Hz
Výstupní výkon
1500 W
Prvky ochrany napájení
Přehřívání
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,83 kg
Šířka
178 mm
Výška
76 mm
Hloubka
270 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
DC
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.93 kg |
| EAN: | 5903317228400 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
