Green Cell INV20 zdroj/transformátor Vnitřní 4000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Vnitřní
Výstupní frekvence
50 Hz
Proud
DC-to-AC
Výstupní výkon
4000 W
Výstupní napětí
230 V
Vstupní napětí
24 V
Efektivita
85%
Účel
Univerzální
Vstupní proud
40 A
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
209 mm
Hmotnost
4,65 kg
Šířka
231 mm
Hloubka
93 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.59 kg |
| EAN: | 5903317228363 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
