Green Cell INV12 zdroj/transformátor Auto 3000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Efektivita
85%
Výstupní napětí
230 V
Účel
Univerzální
Počet portů USB
1
Typ napájení
Auto
Výstupní frekvence
50 Hz
Nastavitelné výstupní napětí
Ne
Vstupní napětí
12 V
Proud
DC-to-AC
Výstupní výkon
3000 W
Prvky ochrany napájení
Zkrat
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Vestavěný ventilátor
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
209 mm
Hmotnost
5,13 kg
Šířka
370 mm
Hloubka
93 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
DC
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.33 kg |
| EAN: | 5902719427916 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
