Green Cell INV11 zdroj/transformátor Auto 2000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tvar výstupního napětí
Sinusové
Proud
DC-to-AC
Efektivita
85%
Výstupní napětí
230 V
Výstupní výkon
2000 W
Ochrana proti přepólování
Ano
Typ napájení
Auto
Účel
Univerzální
Výstupní frekvence
50 Hz
Pokoj
Auto
Vstupní napětí
12 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Snadná instalace
Ano
Vestavěný ventilátor
Ano
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Základní materiál
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.89 kg |
| EAN: | 5902719427909 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 148 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
