Grafická karta BIOSTAR GeForce RTX 3050 6GB
Kód: VGABIONVD0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet displejů na videokartu
3
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
2304
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Maximální spotřeba energie
250 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ne
Hmotnost a rozměry
Délka
225 mm
Výška
43 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Verze HDMI
2.1
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Paměť grafické karty
6 GB
Paměťová sběrnice
96 bit
Šířka pásma paměti (max)
14 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Verze DirectX
12.0
Dvojité DVI
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt grafické karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4712960688056 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
