Gorenje GTW641EB varná deska Černá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0120
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Typ plynu
Zemní plyn G20/20
Příkon (plyn)
8150 W
Vzhled
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Typ varné desky
Plynový
Výkon varné zóny 1
1800 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Materiál povrchu
Temperované sklo
Výkon varné zóny 2
3500 W
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Barva
Černá
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Typ varné zóny 2
Extra velké
Typ roštu
Litina
Průměr varné zóny 3
73.5 mm
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Trysky pro kapalný plyn
Ano
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Průměr varné zóny 1
73,5 mm
Šířka varné desky
60 cm
Průměr varné zóny 4
53,7 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění wok hořáku
Levý přední
Wok hořák
Ano
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Průměr varné zóny 2
123 mm
Výkon varné zóny 4
1050 W
Výkon varné zóny 3
1800 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Typ varné zóny 4
Mírný var
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
600 mm
Výška
136 mm
Hloubka balení
600 mm
Hmotnost včetně balení
15 kg
Šířka balení
680 mm
Výška balení
157 mm
Hmotnost
14,3 kg
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hloubka
520 mm
Instalační výška oddílu
10 cm
Výkon
Velká varná zóna
3500 W
Běžná varná zóna
1800 W
Pozvolná varná zóna
1050 W
Ergonomie
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Otočné
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 3838782467264 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 157 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
