Gorenje GI6432BCWF Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0135
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7360 W
Vzhled
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Typ rámečku
Bez rámečku
Výkon varné zóny 1
2300 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 3
2300 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Černá
Výkon varné zóny 4
1200 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Šířka varné desky
60 cm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Výkon varné zóny 2
2300 W
Průměr varné zóny 2
230 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
1800 W
Větší intenzita varné zóny 1
3000 W
Zvýšení výkonu varné zóny 3
3000 W
Průměr varné zóny 4
145 mm
Velikost varné zóny 3 (š × h)
210 x 195 mm
Velikost varné zóny 1 (š × h)
210 x 195 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3000 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
595 mm
Instalační výška oddílu
7 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Hmotnost
8,9 kg
Výška
54 mm
Instalační šířka oddílu
56,2 cm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
590 mm
Hmotnost včetně balení
9,4 kg
Výška balení
100 mm
Šířka balení
650 mm
Výkon
Funkce PowerBoost
Ano
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Posuvník, 4 x SliderTouch
Umístění ovládání
Čelní
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Detekce pánve
Ano
Funkce managementu
Wi-fi ovládání
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| EAN: | 3838782898303 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 97 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
