GORENJE DPNE83GNLWIFI/EN sušička prádla
Kód: AGDGJESUW0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
700 W
Třída energetické účinnosti
C
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Energetická spotřeba na 100 cyklů
96 kWh
Zdroj tepla
Elektrický
Celkový proud
10 A
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Zabudovaná Wi-Fi
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Typ displeje
LED
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Barva
Bílá
Systém vkládání
Přední plnění
Systém sušení
Tepelné čerpadlo
Styl dvířek
Dveře se skleněnou výplní
Uchycení dveří
Pravý
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hmotnost
49,4 kg
Hloubka
625 mm
Výška
850 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Výkon
Programy sušení
Umělé hmoty
Počet programů pro sušení
16
Chladicí médium
R290
Hlučnost
62 dB
Kapacita bubnu
8 kg
Ergonomie
Vnitřní osvětlení bubnu
Ano
Wi-fi ovládání
Ne
Zbývající čas indikace
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2229961
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 3838782835582 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 850 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 695 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
