Gorenje BMI201AG1X Mikrovlnná trouba s grilem Vestavná 20 l 800 W
Kód: AGDGJEKMZ0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Technologie převodníku
Ano
Otevírání dveří
Boční otevírání
Vnitřní kapacita
20 l
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Počet stupňů výkonu
5
Časovač odloženého startu
Ne
Barva dveří
Nerezová ocel
Výkon trouby
800 W
Bzučák
Ano
Doba časovače
95 min
Materiál dvířek
Sklo
Uchycení dveří
Levý
Otočný talíř
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ displeje
LED
Vypnutí bzučáku
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Barva
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ano
Časovač
Ano
Příkon
Spotřeba
1200 W
Proud
10 A
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56,8 cm
Instalační hloubka oddílu
36 cm
Instalační výška oddílu
38 cm
Hmotnost
15 kg
Šířka
595 mm
Výška
388 mm
Hloubka
344 mm
Údaje o balení
Výška balení
449 mm
Hloubka balení
404 mm
Šířka balení
650 mm
Hmotnost včetně balení
17,4 kg
Funkce a programy vaření
Funkce uchování teploty
Ne
Konvekční vaření
Ne
Počet automatických programů
15
Gril
Ne
Vaření v páře
Ne
Počet rozmrazovacích programů
2
Funkce automatického vaření
Ano
Funkce grilování
Ano
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.88 kg |
| EAN: | 3838782498299 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
