Gorenje BM235G1SYB Vestavná mikrovlnná trouba 23 l 900 W černá
Kód: AGDGJEKMZ0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál dvířek
Sklo
Materiál
Nerezová ocel
Barva
Černá
Velikost otočného talíře
31,5 cm
Materiál interiéru
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ano
Výkon grilu
1200 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Barva dveří
Černá
Vnitřní kapacita
23 l
Výkon trouby
900 W
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Hlučnost
58 dB
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Otevírání dveří
Boční otevírání
Materiál gramofonu
Sklo
Počet stupňů výkonu
5
Typ hodin
Elektronický
Otočný talíř
Ano
Typ grilu
Křemíkový gril
Hodiny
Ano
Dětský zámek
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Instalační výška (min)
36,5 cm
Vnitřní rozměry (š x h x v)
348 x 334 x 213 mm
Maximální šířka skříně
56,6 cm
Instalační výška (max)
38 cm
Minimální šířka skříně
56 cm
Hmotnost
18 kg
Výška
390 mm
Šířka
592 mm
Hloubka
368 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je sporák správně nainstalován, aby se zabránilo riziku požáru.
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ano
Automatické rozmrazování
Ano
Počet automatických programů
9
Gril
Ne
Funkce automatického vaření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.2 kg |
| EAN: | 3838782648267 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
