Gorenje BM235CLB mikrovlnná trouba Černá Kombinovaná mikrovlnná trouba Vestavěné 23 l 800 W
Kód: AGDGJEKMZ0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ grilu
Křemíkový gril
Barva dveří
Černá
Výkon grilu
1100 W
Uchycení dveří
Levý
Vestavěný displej
Ne
Vnitřní kapacita
23 l
Barva
Černá
Výkon trouby
800 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Otočný talíř
Ne
Typ ovládání
Otočné
Příkon
Spotřeba
1280 W
Proud
10 A
Hmotnost a rozměry
Výška
390 mm
Hmotnost
15,5 kg
Hloubka
432 mm
Šířka
592 mm
Údaje o balení
Výška balení
460 mm
Šířka balení
706 mm
Hloubka balení
403 mm
Hmotnost včetně balení
17,5 kg
Funkce a programy vaření
Automatické rozmrazování
Ano
Vaření v páře
Ano
Funkce grilování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.4 kg |
| EAN: | 3838942143397 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
