Goodram IRDM PRO paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGORDR40231
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.35 V
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Frekvence paměti
3600 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
32 GB
Komponent pro
PC/server
Barva
Černá
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Formát paměti
288-pin DIMM
CAS latence
18
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Další charakteristiky
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5908267961018 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
