Goodram IRDM PRO paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGORDR40229
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3600 MHz
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
CAS latence
18
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Vnitřní paměť
16 GB
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Barva
Černá
Typ chlazení
Chladič
Formát paměti
288-pin DIMM
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| EAN: | 5908267961001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
