Goodram GR4800S564L40/32G paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Kód: PAMGORSOO0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
Komponent pro
Laptop
ECC na desce
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
CAS latence
40
Frekvence paměti
4800 MHz
Napětí paměti
1.1
Hmotnost a rozměry
Hloubka
30 mm
Šířka
70 mm
Hmotnost
10 g
Výška
4 mm
Údaje o balení
Šířka balení
162 mm
Výška balení
10 mm
Hmotnost včetně balení
21 g
Hloubka balení
52 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267963098 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
