GIGABYTE GAMING Radeon RX 7600 OC 8G AMD 8 GB GDDR6
Kód: VGAGIGATI0327
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
FireStream
Ano
Takt procesoru
2355 MHz
CUDA
Ne
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2755 MHz
Typ
Radeon RX 7600
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
AMD
Proudové procesory
2048
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2355 MHz
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ano
Výška držáku
Full-Height (FH)
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Hmotnost a rozměry
Hloubka
50 mm
Výška
115 mm
Délka
287 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
2
Počet připojení DisplayPorts
2
Rozhraní
PCI Express 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet portů USB typu C
1
Verze HDMI
2.1a
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
18 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12 Ultimate
AMD FreeSync
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Návod na použití
Ano
Návod k obsluze
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nemontujte ani nedemontujte bez odpovídající ochrany.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 4719331313425 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
