GENESIS IRID 503 ARGB MICRO TOWER
Kód: OBUGNSOBU0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Barva
Černá
Počet expanzních slotů
5
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,3 cm
Podsvícení
Ano
Materiál
ABS
Počet 2.5" pozic
3
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Maximální délka grafické karty
37,5 cm
Protiprachový filtr
Ano
Umístění osvětlení
Zpět
Hmotnost a rozměry
Výška
430 mm
Hmotnost
6,2 kg
Šířka
210 mm
Hloubka
430 mm
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
Typ dálkového ovladače
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů
1
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry předních ventilátorů
140
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.04 kg |
| EAN: | 5901969425307 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 475 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
