G3 Ferrari Pizzeria Snack Napoletana pec na pizzu 1 pizza/pizz 1200 W Černá, Červená
Kód: AGDG3FPZZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Materiál varného povrchu
Kámen
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
370 mm
Výška
195 mm
Šířka
340 mm
Hmotnost
5,9 kg
Výkon
Počet pizz
1 pizza/pizz
Maximální průměr pizzy
31 cm
Počet ohřívacích prvků
2
Časovač
Ano
Počet pecí
1
Typ časovače
Mechanický
Teplota (max)
400 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Lopata na pizzu
Ano
Materiál lopaty na pizzu
Hliník
Ergonomie
LED indikátory
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 8056095873533 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 445 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
