G3 Ferrari Friggisano EVO 13L Samostarný Samostatné 1700 W Fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDG3FPZZ0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Digitální časovač
Ano
Funkce pečení
Ano
Funkce smažení
Ano
Grilování
Ano
Počet programů
16
Teplota (min)
30 °C
Doba časovače
90 min
Typ produktu
Fritéza
Kapacita
13 l
Teplota (max)
200 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Příkon
1700 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Chlazený úchyt
Ano
Barva
Černá
Protiskluzové nožky
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Nepřilnavý povrch
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Barva kontrolního panelu
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
350 mm
Výška
375 mm
Hmotnost
8,4 kg
Hloubka
400 mm
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8055176402068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
