G3 Ferrari Delizia pec na pizzu 1 pizza/pizz 1200 W Stříbro
Kód: AGDG3FMPI0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Materiál varného povrchu
Kámen
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hloubka
350 mm
Výška
200 mm
Hmotnost
5,4 kg
Šířka
335 mm
Výkon
Teplota (max)
400 °C
Maximální průměr pizzy
31 cm
Počet pecí
1
Počet pizz
1 pizza/pizz
Materiál ohřívacího prvku
Nerezová ocel
Nastavitelný termostat
Ano
Časovač
Ano
Typ časovače
Mechanický
Počet ohřívacích prvků
2
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Materiál lopaty na pizzu
Hliník
Lopata na pizzu
Ano
Ergonomie
LED indikátory
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.08 kg |
| EAN: | 8056095874868 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
