FreenConn FX Pro V2 EU MESH interkom pro motocykly
Kód: AKGFCOSBL0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Certifikáty
CE
Vzhled
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
LED indikátory
Signalizace
Barva
Černá
Reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
20 mm
Výška
40 mm
Hmotnost
47 g
Šířka
84 mm
Výkon
Maximální dosah
1200 m
Verze Bluetooth
5.0+EDR
Dosah Bluetooth
10 m
Funkce ztlumení
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
FM rádio
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Jazyk dabingu
Angličtina
Snížení hluku
Ano
Maximální počet spárovaných interkomů
6
Hlasové příkazy
Ano
Baterie
Kapacita baterie
1100 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba hovoru
12 h
Výdrž v pohotovostním režimu
30 dny
Doba nabíjení baterie
2,5 h
Obsah balení
Dodávané kabely
USB kabel
Reproduktory
Ano
Obsah soupravy
4x samolepicí plstěné podložky pro sluchátka
Upínací spona
Ano
Počet mikrofonů v ceně
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5904921481724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
