FoodSaver FFS005X vakuová balička 0,5 mbar Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDFSAZGR0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vakuum
0,5 mbar
Barva
Nerezová ocel
Typ ovládání
Knoflíky
Příkon
Příkon
140 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,5 kg
Hloubka
220 mm
Výška
100 mm
Šířka
410 mm
Údaje o balení
Množství
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.675 kg |
| EAN: | 5011773058070 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 610 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Adler AD 7861 Kompresorový vzduchový vysoušeč Bílý
Skladem
(>5 ks)
2 188 Kč bez DPH
2 648 Kč
Vertikální vysavač Black & Decker BHFEV182C-QW 18V
Skladem
(>5 ks)
2 529 Kč bez DPH
3 060 Kč
Philips 7000 series Bezsáčkový vysavač FC9744/09
Skladem
(>5 ks)
4 439 Kč bez DPH
5 371 Kč
Bosch Serie 4 BBH3ZOO28 tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,4 l Červená 2,15 Ah
Skladem
(>5 ks)
4 675 Kč bez DPH
5 657 Kč
DeWALT DCV501LN-XJ vysavač Bubnový vysavač Suchý Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
2 860 Kč bez DPH
3 461 Kč
Kärcher FC 7 Cordless Elektrický smeták Baterie Suché a mokré Bezsáčkové Stříbrná, Žlutá
Skladem
(>5 ks)
8 784 Kč bez DPH
10 629 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
