FARMINA Vet Life Ultrahypo Feline suché krmivo pro kočky - 5 kg
Kód: DLZFRMKDK0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro kočky
Typ balení
Taška
Obsahuje vitamíny
Vitamín B9 (kyselina listová)
Hmotnost
5 kg
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Senior
Fáze života zvířete
Dospělá
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Řada
FARMINA VET Life
Hlavní příchuť
Ryby
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly.
Nutriční hodnoty
Sodík
0,8%
Obsah biotinu
1500 μg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
20 mg/kg
Obsah jódu
1,56 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
10 mg/kg
Hrubý popel
7,1%
Obsah železa
43,1 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah manganu
65,5 mg/kg
Obsah vitamínu A
22000 IU/kg
Obsah vitamínu D3
1500 IU/kg
Obsah vitamínu C
300 mg/kg
Obsah mědi
10,8 mg/kg
Obsah L-karnitinu
300 mg/kg
Obsah selénu
0,044 mg/kg
Obsah taurinu
3000 mg/kg
Obsah zinku
130,5 mg/kg
Obsah vitamínu B6
8,1 mg/kg
Hrubá vláknina
1,8%
Obsah vitamínu B12
0,1 mg/kg
Obsah tuku
11%
Vápník
1%
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
50 mg/kg
Obsah hořčíku
0,06%
Obsah draslíku
0,6%
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
1,5 mg/kg
Fosfor
0,8%
Omega-3 mastné kyseliny
1,7%
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
250 mg
Bílkoviny
28%
Obsah niacinu (vitamín B3)
150 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8010276031914 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
