Elektrická trouba MPM MPE-17/T 48 l 1800 W Černá
Kód: AGDMPMMPI0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Uchycení dveří
Dolů
Umístění ovládání
Čelní
Materiál dvířek
Sklo
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Umístění přístroje
Pracovní deska
Hmotnost a rozměry
Výška
403 mm
Hmotnost včetně balení
11,6 kg
Šířka
661 mm
Hmotnost
9,7 kg
Hloubka
462 mm
Obsah balení
Držadlo pečicího plechu
Ano
Plech na pečení
Ano
Počet pečicích plechů
1
Gril
Ano
Včetně grilovacího roštu
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Signál připravenosti
Ano
Typ časovače
Mechanický
LED indikátory
Výkon
Wi-fi ovládání
Ne
Doba časovače
60 min
Protiskluzové nožky
Ano
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Konvekční vaření
Ano
Výkon trouby
1800 W
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Celková vnitřní kapacita trouby
48 l
Typ trouby
Elektrická trouba
Počet pecí
1
Čistá kapacita trouby
48 l
Celkový výkon trouby
1800 W
Rozsah termostatu trouby
90 - 230 °C
Vyhřívání shora
Ano
Velikost trouby
Malá
Spodní vyhřívání
Ano
Počet roštů
1 police/polic
Pekárna na chleba
Schopnost péci chleba
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.22 kg |
| EAN: | 5903151074683 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 615 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
