Elektrická přímočará pila 650W DEWALT DWE349
Kód: NAKDEWWYR0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavení úkosu bez použití nářadí
Ano
Barva
Žlutá
Kapacita pokosníku (max.)
45°
Délka držadla
Horní rukojeť
Nastavitelná rychlost
Ano
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
650 W
Hmotnost a rozměry
Délka
208 mm
Výška
209 mm
Hmotnost
2,4 kg
Výkon
Hloubka řezu do hliníku
2 cm
Hloubka řezu do oceli
1 cm
Délka zdvihu čepele
20 mm
Hloubka řezu do dřeva
8,5 cm
Frekvence volnoběhu (max.)
3200 spm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.824 kg |
| EAN: | 5054905298470 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
