Electrolux Serie 700 EIS82453IZ Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0234
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
7350 W
Příkon (plyn)
0 W
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Šířka varné desky
80 cm
Barva
Černá
Materiál povrchu
Sklokeramický
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Počet plynových varných zón
0 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Barva kontrolního panelu
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
770 mm
Hloubka
510 mm
Hmotnost
11,6 kg
Výkon
Funkce Hob²Hood
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Posuvník, Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Automatické vypnutí
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 7333394049427 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 870 mm |
| Délka balení: | 596 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
