Electrolux Serie 700 EIS62453IZ Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0235
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
0 W
Příkon (elektřina)
7350 W
Vzhled
Materiál povrchu
Sklokeramický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Šířka varné desky
60 cm
Rodičovský zámek
Ano
Barva
Černá
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet plynových varných zón
0 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Barva kontrolního panelu
Černá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
590 mm
Hmotnost
10,9 kg
Hloubka
520 mm
Výkon
Funkce Hob²Hood
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Posuvník, Dotyk
Automatické vypnutí
Ano
Umístění ovládání
Vepředu vpravo
Vestavěný displej
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 7333394049441 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 685 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
