Electrolux Serie 700 EEG88700W Plně vestavěné 14 jídelních sad A
Kód: AGDELCZMZ0176
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba vody na cyklus
10,9 l
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Vstupní střídavé napětí
200 - 240 V
Třída energetické účinnosti
A
Spotřeba elektrické energie
1550-2200 W
Proud
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Připraveno na zakázkové panely
Ano
Délka výpustní hadice
1,8 m
Velikost produktu
Úzká (45 cm)
Barva dveří
–
Umístění přístroje
Plně vestavěné
Vestavěný displej
Ano
Délka přívodní hadice
1,8 m
Délka šňůry
1,6 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
37,3 kg
Výška
820 mm
Šířka
600 mm
Hloubka
560 mm
Výkon
Třída hlukových emisí
B
Počet teplotních nastavení
3
Počet programů
8
Počet sad
14 jídelních sad
Doba cyklu
240 min
Mycí programy
60min
Hlučnost
42 dB
Systém sušení
AirDry
Časovač odloženého startu
Ano
Odložený start
24 h
Ergonomie
Zbývající čas indikace
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte pravidelnou údržbu a udržování čistoty zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 7333394080895 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 875 mm |
| Šířka balení: | 615 mm |
| Délka balení: | 675 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
