Electrolux Serie 700 EEG63410L Plně vestavěné 10 jídelních sad C
Kód: AGDELCZMZ0179
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Energetická spotřeba na 100 cyklů
59 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Proud
10 A
Spotřeba elektrické energie
1550-2200 W
Třída energetické účinnosti
C
Vstupní střídavé napětí
200 - 240 V
Spotřeba vody na cyklus
9,9 l
Vzhled
Připraveno na zakázkové panely
Ano
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Plně vestavěné
Velikost produktu
Úzká (45 cm)
Délka výpustní hadice
1,5 m
Délka šňůry
1,5 m
Délka přívodní hadice
1,5 m
Hmotnost a rozměry
Výška
820 mm
Šířka
450 mm
Hmotnost
31 kg
Hloubka
550 mm
Výkon
Třída hlukových emisí
C
Funkce AquaSensor
Ano
Hlučnost
45 dB
Funkce Aquastop
Ano
Počet sad
10 jídelních sad
Mycí programy
90 min
Časovač odloženého startu
Ano
Odložený start
24 h
Počet teplotních nastavení
3
Doba cyklu
240 min
Systém sušení
AirDry
Počet programů
8
Ergonomie
Zbývající čas indikace
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem obsluhovat nebo stát v bezprostřední blízkosti běžící myčky bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 7333394041452 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 860 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
